home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov  
Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati  
Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti  
Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sectorul_1   Sectorul_2   Sectorul_3  
Sectorul_4   Sectorul_5   Sectorul_6   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea  
Vaslui   Vrancea  


LICEU

Lotul judetului Sectorul_6 are urmatoarea componenta

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 P3 Total
1 COLTOS RADU MIHAI 9 COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL BĂLASA FILONELA, KNOPF ANC 65 100 70 235 calificat direct (A)
2 CRISTEA EDUARD GABRIEL 10 COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL PREDA VALENTINA, KNOPF ANCA 17 50 82 149 calificat direct (A)
3 SIMACHE CRISTIAN-IOAN 11 COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL BĂLASA FILONELA, ENACHE PAU 70 41 27 138 calificat direct (A)
4 HARSA CRISTIAN ANDREI 12 COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL GLAJE DENISA 69 100 10 179 calificat direct (A)


GIMNAZIU

Lotul judetului Sectorul_6 are urmatoarea componenta:

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 GHEORGHE SONIA FILOTHEA 5 SCOALA GIMNAZIALA SF. ANDREI ANCA KNOPF 54 33 87 calificat direct (A)
2 DOBRE RADU FABIAN 6 COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL GLAJE DENISA, FRANCU CRISTIAN, KNOPF ANCA 85 80 165 calificat Clasament National (CN)
3 MARCU ILINCA IOANA 6 COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL GLAJE DENISA, FRANCU CRISTIAN, KNOPF ANCA 95 70 165 calificat direct (A)
4 DIMULESCU VLAD MIHAI 6 COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL GLAJE DENISA 70 60 130 calificat Clasament National (CN)
5 POSTOROANCA VLAD COSTIN 6 COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL GLAJE DENISA, KNOPH ANCA 50 70 120 calificat Clasament National (CN)
6 BUCHMAN EDUARD 6 SCOALA GIMNAZIALA NR. 197 RAPCEA RAZVAN, SIRBU MARIANA 50 40 90 calificat Clasament National (CN)
7 OPREA RARES ANDREI 7 COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL CHIAC OANA, ENESCU CATALIN 70 10 80 calificat Clasament National (CN)
8 NENCIU DAVID MIHAI 7 COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL CHIAC OANA, KNOPF ANCA 70 10 80 calificat direct (A)
9 LAZARESCU MATEI 8 SCOALA GIMNAZIALA ORIZONT OLTEAN NINA, KNOPF ANCA 30 88 118 calificat direct (A)

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro