home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov  
Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati  
Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti  
Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sectorul_1   Sectorul_2   Sectorul_3  
Sectorul_4   Sectorul_5   Sectorul_6   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea  
Vaslui   Vrancea  


LICEU

Lotul judetului Constanta are urmatoarea componenta

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 P3 Total
1 BONI DANIEL ȘTEFAN 10 LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ CONSTANȚA MURAT ALTUN, UMIT AKDAG, BONI ALINA 100 100 100 300 calificat direct (A)
2 PAVEL ALEXANDRU 10 LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ CONSTANȚA MEMET EDEN, ABABEI DANIEL, CASIAN PATRASCANU 80 100 28 208 calificat Clasament National (CN)
3 PUȘCAȘU RĂZVAN ȘTEFAN 10 LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ CONSTANȚA MEMET EDEN, ABABEI DANIEL, CASIAN PATRASCANU 80 50 73 203 calificat Clasament National (CN)
4 MOLDOVEANU ȘTEFAN 11 COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA GIUGLEA ANTOANETA LAURA 81 10 100 191 calificat direct (A)
5 MANGHIUC ALEXANDRU 11 LICEUL TEORETIC ”OVIDIUS” CONSTANȚA VIȘINOIU MIHAELA 53 10 100 163 calificat Clasament National (CN)
6 RADOVICI MIHAI 11 LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ CONSTANȚA MEMET EDEN, ABABEI DANIEL 100 10 44 154 calificat Clasament National (CN)
7 CHICHIRIM STELIAN 12 COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA DUMITROF GABRIELA, CHICHIRIM MIRELA, GEARÂP MIHAELA 100 100 100 300 calificat direct (A)
8 MARIN DRAGOȘ PETRUȚ 12 COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂRTÂN” CONSTANȚA DUMITROF GABRIELA, GEARÂP MIHAELA 100 94 27 221 calificat Clasament National (CN)
9 ABABEI DANIEL 12 LICEUL TEORETIC INTERNAȚIONAL DE INFORMATICĂ CONSTANȚA MEMET EDEN, TAMIO VESA NAKAJIMA, NECHIFOR ALEXANDRU 100 10 100 210 calificat Clasament National (CN)


GIMNAZIU

Lotul judetului Constanta are urmatoarea componenta:

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 DRĂGULESCU ANDREI SEBASTIAN 5 COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA RĂVOIU DANIELA, GEARÂP MIHAELA 36 100 136 calificat direct (A)
2 TĂNĂSESCU ANDREI RAREȘ 5 COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA GEARÂP MIHAELA 45 42 87 calificat Clasament National (CN)
3 PATRICHI ȘTEFAN 5 COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA GEARÂP MIHAELA 50 30 80 calificat Clasament National (CN)
4 GRANAT ANDREI IONUȚ 6 LICEUL TEORETIC ”CALLATIS” MANGALIA POPA GABRIELA MARIA, PILAT ELENA MIHAELA 75 55 130 calificat direct (A)
5 STANCIU RAREȘ ȘTEFAN 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SPECTRUM” CONSTANȚA SEDAT DINC, EMANUELA BRAN 75 40 115 calificat Clasament National (CN)
6 STĂNESCU MATEI OCTAVIAN 7 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SPECTRUM” CONSTANȚA SEDAT DINC, EMANUELA BRAN 75 15 90 calificat direct (A)
7 PAVEL MIHAI GEORGE 7 COLEGIUL NAȚIONAL ”MIRCEA CEL BĂTRÂN” CONSTANȚA GEARÂP MIHAELA 70 10 80 calificat Clasament National (CN)
8 POPESCU TIBERIU ANDREI 8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SPECTRUM” CONSTANȚA SEDAT DINC, EMANUELA BRAN 100 73 173 calificat direct (A)

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro