home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov  
Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati  
Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti  
Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sectorul_1   Sectorul_2   Sectorul_3  
Sectorul_4   Sectorul_5   Sectorul_6   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea  
Vaslui   Vrancea  


LICEU

Lotul judetului Dolj are urmatoarea componenta

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 P3 Total
1 Nicola Alexandra Mihaela 9 Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 85 100 100 285 calificat direct (A)
2 Negoescu Divia Petra 9 Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 40 100 14 154 calificat Clasament National (CN)
3 Ivancu Bogdan Gabriel 9 Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Grindeanu Mihaela, Nicoli Marius 10 100 32 142 calificat Clasament National (CN)
4 Durlănescu Ștefan 9 Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Grindeanu Mihaela, Nicoli Marius 30 100 10 140 calificat Clasament National (CN)
5 Anghel Mihnea Mihai 9 Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Grindeanu Mihaela, Nicoli Marius 15 96 22 133 calificat Clasament National (CN)
6 Teișanu Mihai 9 Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 55 64 12 131 calificat Clasament National (CN)
7 Ciuperceanu Vlad Mihai 9 Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 15 100 14 129 calificat Clasament National (CN)
8 Nanu Ruxandra Laura 10 Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 10 100 100 210 calificat direct (A)
9 Nicolae Radu Mihai 10 Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 91 50 64 205 calificat Clasament National (CN)
10 Aldea George Dănuț 10 Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 17 52 100 169 calificat Clasament National (CN)
11 Popa Rareș Teodor 10 Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Vițelaru Sofia 33 50 82 165 calificat Clasament National (CN)
12 Udriștoiu Alexandra Maria 11 Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 100 100 100 300 calificat direct (A)
13 Dicu Adrian Emanuel 11 Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 100 100 100 300 calificat Clasament National (CN)
14 Lincă Nicolae Robert 11 Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 84 48 49 181 calificat Clasament National (CN)
15 Cismaru Mihaela 11 Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 100 10 70 180 calificat Clasament National (CN)
16 Truță Robert Cătălin 11 Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Dochia Marinela 100 10 60 170 calificat Clasament National (CN)
17 Circeanu Bogdan Andrei 12 Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 100 100 69 269 calificat direct (A)
18 Osiac Marius Cristian 12 Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 98 62 26 186 calificat Clasament National (CN)


GIMNAZIU

Lotul judetului Dolj are urmatoarea componenta:

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Cismaru Theodor Alexe 6 Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 85 75 160 calificat direct (A)
2 Gîrbovan Robert Luca 6 Școala Gimnazială ”Mircea Eliade” Craiova Nicoli Marius 40 75 115 calificat Clasament National (CN)
3 Turcu Știolică Alexandru 6 Școala Gimnazială "Gheorghe Țițeica" Craiova Papa Mihaela, Coravu Laura 40 70 110 calificat Clasament National (CN)
4 Petria-Mitran Alma Elena 7 Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 70 100 170 calificat direct (A)
5 Stamatescu Mihai 7 Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Nicoli Marius 95 25 120 calificat Clasament National (CN)
6 Vîrtosu Alexandra Mihaela 7 Colegiul Național "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria 70 15 85 calificat Clasament National (CN)
7 Furtună-Colă Andrei Alexandru 7 Palatul Copiilor Craiova, Școala Gimnazială ”Mircea Eliade” Craiova,Centrul Județean de Excelență Dolj Preoteasa Cezarian, Predeșel Elena 70 10 80 calificat Clasament National (CN)
8 Zamfir Mihnea Florin 8 Școala Gimnazială "Gheorghe Țițeica" Craiova, Palatul Copiilor Craiova Papa Mihaela, Preoteasa Cezarian 88 100 188 calificat direct (A)
9 Țigănilă Vlad 8 Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova , Palatul Copiilor Craiova Grindeanu Mihaela, Preoteasa Cezarian 73 76 149 calificat Clasament National (CN)

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro