home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov  
Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati  
Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti  
Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sectorul_1   Sectorul_2   Sectorul_3  
Sectorul_4   Sectorul_5   Sectorul_6   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea  
Vaslui   Vrancea  


LICEU

Lotul judetului Iasi are urmatoarea componenta

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 P3 Total
1 CHIRIAC MATEI 9 Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Cornelia Ivașc,Mirela Țibu,Oana Butnărașu, Maftei Ionel 75 90 38 203 calificat direct (A)
2 COSTACHE RADU 9 Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Cornelia Ivașc,Mirela Țibu,Oana Butnărașu, Maftei Ionel 15 100 73 188 calificat Clasament National (CN)
3 CHIRILĂ TUDOR 9 Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Lucia Miron, Ioniță Alexandru 65 100 14 179 calificat Clasament National (CN)
4 IORDAN RAREȘ 9 Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Cornelia Ivașc,Mirela Țibu,Oana Butnărașu, Maftei Ionel 55 100 16 171 calificat Clasament National (CN)
5 ROMANESCU ADIA 9 Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Cornelia Ivașc,Mirela Țibu,Oana Butnărașu, Maftei Ionel 15 92 20 127 calificat Clasament National (CN)
6 VLAD ADRIANA 10 Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Chelariu Mihai 40 89 73 202 calificat direct (A)
7 GRIU CATALIN 10 Liceul Teoretic "Vasile Alecsandri" Cristina Grigorean 40 50 82 172 calificat Clasament National (CN)
8 ANCUȚA ANDREI 10 Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Țibu Mirela, Grecu Silvia 10 50 100 160 calificat Clasament National (CN)
9 IFTODE VLAD GEORGE 10 Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Lucia Miron 10 47 100 157 calificat Clasament National (CN)
10 PANAINTE RAREȘ 10 Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Șerban Marinel 10 61 82 153 calificat Clasament National (CN)
11 CANTEA VIVIANA CARMINA 10 Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Țibu Mirela, Grecu Silvia 40 50 55 145 calificat Clasament National (CN)
12 APETRII RADU-ANDREI 11 Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez 100 23 70 193 calificat direct (A)
13 PANAITE DORU-RĂZVAN 11 Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez 100 65 26 191 calificat Clasament National (CN)
14 SMOC GEORGE-MARIAN 11 Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez 100 38 36 174 calificat Clasament National (CN)
15 OLENIUC IULIAN 11 Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez 82 14 69 165 calificat Clasament National (CN)
16 DONCEAN ȘERBAN-GABRIEL 11 Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez 98 13 49 160 calificat Clasament National (CN)
17 TEODORESCU VLAD-ALEXANDRU 12 Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez 84 100 100 284 calificat direct (A)
18 TURCUMAN VLAD 12 Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Țibu Mirela, Iuscinschi Simona 79 100 100 279 calificat Clasament National (CN)
19 TUCHILUS VLAD 12 Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Miron Lucia 98 80 10 188 calificat Clasament National (CN)
20 PINTILIE VLAD 12 Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Șerban Marinel 84 23 73 180 calificat Clasament National (CN)


GIMNAZIU

Lotul judetului Iasi are urmatoarea componenta:

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 BOSTAN LUCA ȘTEFAN 5 Colegiul National Iași Gheorghe Sandu 56 100 156 calificat direct (A)
2 LOGHINOAIA ILINCA-IOANA 6 Colegiul Național Iași Elena Rotaru 90 60 150 calificat direct (A)
3 BALCANU CRISTIANA 6 Colegiul Național Iași Elena Rotaru 55 75 130 calificat Clasament National (CN)
4 DARABANĂ RAREȘ CRISTIAN 6 Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Neagu Lucian 50 70 120 calificat Clasament National (CN)
5 BURUIANA ȘTEFAN 6 Colegiul Național Iași Gheorghe Sandu 40 75 115 calificat Clasament National (CN)
6 CHIRIȚĂ ADELA 6 Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Grădinariu Mariana, Țibu Mirela, Tufescu Lăcrămioara 40 75 115 calificat Clasament National (CN)
7 VERESTIUC ANDREI 6 Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez 55 55 110 calificat Clasament National (CN)
8 IORDACHE ALEXANDRU 6 Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Acălfoaie Mihaela, Vīrgă Liliana 45 65 110 calificat Clasament National (CN)
9 FLORIȘTEAN IOAN 6 Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez 45 60 105 calificat Clasament National (CN)
10 TĂNASE CRISTIAN 6 Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Acălfoaie Mihaela, Butnărașu Oana 60 40 100 calificat Clasament National (CN)
11 DOHOTARIU ALEXIA 6 Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Șerban Marinel 50 50 100 calificat Clasament National (CN)
12 HUȚANU ANDREI-HORIA 6 Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Emanuela Cerchez 50 40 90 calificat Clasament National (CN)
13 SOROCEANU ALEXIA IOANA 6 Colegiul Național Iași Elena Rotaru 50 35 85 calificat Clasament National (CN)
14 DIAC ARMAND 6 Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Acălfoaie Mihaela, Butnărașu Oana 30 55 85 calificat Clasament National (CN)
15 CROITORIU BOGDAN 7 Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Țibu Mirela, Iuscinschi Simona 85 100 185 calificat direct (A)
16 POPA ROBERT 7 Colegiul Național Iași Conea Gabriela 100 20 120 calificat Clasament National (CN)
17 BOACĂ ANDREI 7 Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Nicoleta Ciobanu 20 100 120 calificat Clasament National (CN)
18 ROTARIU EMANUEL ANTONIO 7 Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Grecu Silvia 95 10 105 calificat Clasament National (CN)
19 GHEORGHIEȘ ALEXANDRU 7 Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Țibu Mirela, Iuscinschi Simona 80 20 100 calificat Clasament National (CN)
20 RĂDULESCU ȘTEFAN 7 Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Grădinariu Mariana 70 10 80 calificat Clasament National (CN)
21 POPA MATILDA 7 Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Țibu Mirela, Iuscinschi Simona 70 10 80 calificat Clasament National (CN)
22 ANTON PETRU 7 Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Țibu Mirela, Iuscinschi Simona 70 10 80 calificat Clasament National (CN)
23 IONCIOAIA CĂLIN 8 Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Lucia Miron 100 100 200 calificat direct (A)
24 ARUXANDEI MATEI ȘTEFAN 8 Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Țibu Mirela 100 100 200 calificat Clasament National (CN)
25 NICHIFOR CODRIN GEORGE 8 Colegiul Național Iași Gheorghe Sandu 82 88 170 calificat Clasament National (CN)
26 GAVRILAȘ LUCA 8 Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași Neagu Lucian 100 70 170 calificat Clasament National (CN)
27 BULACOVSCHI THEODOR OCTAVIAN 8 Colegiul Național „Costache Negruzzi” Iași Neagu Lucian 15 88 103 calificat Clasament National (CN)
28 EPURE CARLA 8 Liceul Teoretic de Informatică "Grigore Moisil" Iași Vīrgă Liliana 15 76 91 calificat Clasament National (CN)

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro