home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov  
Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati  
Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti  
Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sectorul_1   Sectorul_2   Sectorul_3  
Sectorul_4   Sectorul_5   Sectorul_6   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea  
Vaslui   Vrancea  


LICEU

Lotul judetului Maramures are urmatoarea componenta

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 P3 Total
1 Mujdar Milan 9 Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Roșca Ovidiu 40 100 30 170 calificat direct (A)
2 Lazăr Laurențiu 10 Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț, Roșca Ovidiu 100 100 28 228 calificat direct (A)
3 Teglaș Bogdan 10 Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț 10 50 100 160 calificat Clasament National (CN)
4 Treista Georgiana 10 Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț, Bianca Costin 10 61 73 144 calificat Clasament National (CN)
5 Țiplea  Ștefan Alexandru 11 Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Boboșan Raluca, Roșca Ovidiu 100 100 27 227 calificat direct (A)
6 David Cătălin Ioan 12 Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Kalmar Violeta, Popovici Sorin, Vlad Mihaly 100 81 49 230 calificat direct (A)
7 Cotârlan Codrin 12 Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Burcuș Andrea, Roșca Ovidiu 100 10 100 210 calificat Clasament National (CN)
8 Bonea Radu 12 Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Filip Adela, Maidan Alin 84 69 10 163 calificat Clasament National (CN)


GIMNAZIU

Lotul judetului Maramures are urmatoarea componenta:

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Florea Vasile-Alexandru 6 Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Mihu Amalia 50 40 90 calificat direct (A)
2 Diaconescu Răzvan 8 Colegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Diaconescu Adriana, Bonto Alina 91 94 185 calificat direct (A)
3 Mărcuș Alexandru Marian 8 Colegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Contraș Diana 72 100 172 calificat Clasament National (CN)
4 Moiși Samuel Emanuel 8 Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Burcuș Andrea 97 10 107 calificat Clasament National (CN)

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro