home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov  
Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati  
Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti  
Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sectorul_1   Sectorul_2   Sectorul_3  
Sectorul_4   Sectorul_5   Sectorul_6   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea  
Vaslui   Vrancea  


LICEU

Lotul judetului Mures are urmatoarea componenta

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 P3 Total
1 Babos DŠvid 10 Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" TÓrgu-Mureș Jakab Irma-TŁnde, HLO 10 50 100 160 calificat direct (A)
2 Hațegan Vlad 10 Liceul Tehnologic Nr.1 Luduș Botezan Claudia, HLO 10 50 100 160 calificat Clasament National (CN)
3 Huza Damian 10 Colegiul Național "Unirea" TÓrgu-Mureș Mărginean Manuela 10 70 64 144 calificat Clasament National (CN)
4 Popa Carla-Diana 10 Colegiul Național "Unirea" TÓrgu-Mureș Mărginean Manuela, HLO 10 50 82 142 calificat Clasament National (CN)
5 SÓrbu Vlad 11 Colegiul Național "Unirea" TÓrgu-Mureș Mărginean Manuela, HLO 100 69 100 269 calificat direct (A)
6 Racheriu Nicolae 11 Colegiul Național "Alexandru Papiu Ilarian" TÓrgu-Mureș Gorea Claudiu-Cristian, Turdean Alexandru, HLO 75 74 10 159 calificat Clasament National (CN)
7 Vlasiu Flavius 12 Colegiul Național "Unirea" TÓrgu-Mureș Mărginean Manuela 100 35 91 226 calificat direct (A)


GIMNAZIU

Lotul judetului Mures are urmatoarea componenta:

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Tudose Rareș Felix 6 Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Targu-Mures Ilea Lucian, Ignat Claudia, HLO 90 70 160 calificat direct (A)
2 Hajnal George Florin 6 Palatul Copiilor Tg. Mureș- Structura Clubul Copiilor Sighișoara Ghiță Daniela, Mustață Gelu 65 50 115 calificat Clasament National (CN)
3 Onea Adrian 6 Scoala Gimnaziala "Romulus Guga" Targu-Mures Costin Daniel, Mărginean Manuela, HLO 45 50 95 calificat Clasament National (CN)

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro