home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov  
Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati  
Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti  
Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sectorul_1   Sectorul_2   Sectorul_3  
Sectorul_4   Sectorul_5   Sectorul_6   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea  
Vaslui   Vrancea  


LICEU

Lotul judetului Neamt are urmatoarea componenta

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 P3 Total
1 Vamanu Petru Gabriel 10 Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Manolache Gheorghe 10 50 100 160 calificat direct (A)
2 Băltoi Teodor Ioan 10 Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin 17 47 82 146 calificat Clasament National (CN)
3 Balint Leonard 10 Colegiul Național ”Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin 10 50 82 142 calificat Clasament National (CN)
4 Dăscălescu Ștefan Cosmin 11 Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Manolache Gheorghe 100 100 100 300 calificat direct (A)
5 Budacă Marius Andrei 11 Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Blaga Gabriela 73 69 14 156 calificat Clasament National (CN)
6 Crăciun Flaviu-Ioan 12 Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin 84 100 100 284 calificat direct (A)
7 Tărniceru Tudor-Mihai 12 Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin 84 23 100 207 calificat Clasament National (CN)
8 Ciocîrlan Petru 12 Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Costrachevici Elena 100 62 38 200 calificat Clasament National (CN)


GIMNAZIU

Lotul judetului Neamt are urmatoarea componenta:

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Luchian Cristian 6 Şcoala Gimnazială Nr. 3, Municipiul Piatra-Neamţ, Centrul de excelență Hodea Octavian 80 70 150 calificat direct (A)
2 Enăchescu Andrei Florin 6 Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț, Centrul de excelență Olaru Liviu Constantin 55 65 120 calificat Clasament National (CN)
3 Olaru Sebastian Codrin 8 Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Nour Georgeta 73 73 146 calificat direct (A)
4 Trufaș Constantin Rareș 8 Colegiul Național ”Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin 100 10 110 calificat Clasament National (CN)

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro