home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov  
Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati  
Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti  
Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sectorul_1   Sectorul_2   Sectorul_3  
Sectorul_4   Sectorul_5   Sectorul_6   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea  
Vaslui   Vrancea  


LICEU

Lotul judetului Prahova are urmatoarea componenta

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 P3 Total
1 Savu Daria-Maria 9 Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Lincan Iulia Monica 50 100 50 200 calificat direct (A)
2 ONUT ANDREI 9 COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA 80 64 10 154 calificat Clasament National (CN)
3 SPIRU ANDREI TUDOR 10 Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita 40 50 73 163 calificat direct (A)
4 AVRAM RARES STEFAN 10 COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU VIOLETA/LICA DANIELA 10 47 100 157 calificat Clasament National (CN)
5 PANA ADRIAN 10 Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita 33 50 73 156 calificat Clasament National (CN)
6 URSOIU IOANA CRISTINA 10 COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU VIOLETA 10 50 82 142 calificat Clasament National (CN)
7 IlaSi Ioan Alexandru 11 Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Georgescu Alice 100 100 100 300 calificat Clasament National (CN)
8 TUDOSE MARIA ALEXA 11 COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA 100 100 100 300 calificat direct (A)
9 Drăgulin David 11 Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Georgescu Alice 84 36 100 220 calificat Clasament National (CN)
10 SĂVULESCU STEFAN 11 COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA 100 17 100 217 calificat Clasament National (CN)
11 Năstase Daniel Dumitru 11 Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Georgescu Alice 22 69 100 191 calificat Clasament National (CN)
12 Banu Matei-Costin 12 Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Lincan Iulia Monica 77 100 100 277 calificat direct (A)
13 CRISTEA THEODOR STEFAN 12 COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA/ DRĂGHICI SIMONA 98 94 45 237 calificat Clasament National (CN)
14 STEFĂNESCU ANDRU LUCIAN 12 COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA/ DRĂGHICI SIMONA 100 30 100 230 calificat Clasament National (CN)
15 Ilie Alexandru-Gabriel 12 Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Lincan Iulia Monica 100 77 49 226 calificat Clasament National (CN)
16 MOLDOVEANU ANDREI 12 COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU RADU 81 27 100 208 calificat Clasament National (CN)
17 Dinu Cătălin-Viorel 12 Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Lincan Iulia Monica 84 23 100 207 calificat Clasament National (CN)
18 Datcu George-Valentin 12 Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Lincan Iulia Monica 75 100 10 185 calificat Clasament National (CN)
19 Căpraru Adrian-Mircea-Gabriel 12 Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Lincan Iulia Monica 100 23 44 167 calificat Clasament National (CN)
20 DAMIAN DAN STEFAN 12 COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA/ DRĂGHICI SIMONA 32 69 49 150 calificat Clasament National (CN)
21 SOLOGON ANDREI OLIVIU 12 COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA/ DRĂGHICI SIMONA 100 23 27 150 calificat Clasament National (CN)


GIMNAZIU

Lotul judetului Prahova are urmatoarea componenta:

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 SAVU STEFAN CĂTĂLIN 5 COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU VIOLETA 100 100 200 calificat direct (A)
2 VASILE ANDREI CALIN 5 Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Andreescu Georgiana 48 100 148 calificat Clasament National (CN)
3 Albert Teodor Stefan 5 Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Andreescu Georgiana 73 60 133 calificat Clasament National (CN)
4 Militaru Mihai Adrian 5 Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Andreescu Georgiana 78 30 108 calificat Clasament National (CN)
5 BADEA THEODOR IULIAN 6 Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita 50 75 125 calificat Clasament National (CN)
6 Mihăilescu Alexandru 6 Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita 75 50 125 calificat direct (A)
7 ARSENOIU GEORGE IULIAN 6 SCOALA GIMNAZIALA "ING.GHE. PANCULESCU" VALENII DE MUNTE LICA DANIELA 60 65 125 calificat Clasament National (CN)
8 Andrei Ileana Maria 6 Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita 50 60 110 calificat Clasament National (CN)
9 TUDOSE FILIP STEFAN 6 COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA 50 40 90 calificat Clasament National (CN)
10 MEIROSU STEFAN 6 COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA 60 30 90 calificat Clasament National (CN)
11 APOSTOLACHE ALEXIA 6 COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA 35 45 80 calificat Clasament National (CN)
12 POPESCU DARIA MARIA 6 Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita 70 10 80 calificat Clasament National (CN)
13 DOBLEAGĂ ALEXANDRU 7 COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA 70 100 170 calificat direct (A)
14 Ioan Tudor Mihai 7 Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Georgescu Alice 70 95 165 calificat Clasament National (CN)
15 PREDESCU SEBASTIAN ION 7 COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA 85 55 140 calificat Clasament National (CN)
16 Băzăvan Andrei 7 Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Georgescu Alice 20 70 90 calificat Clasament National (CN)
17 TAGA STEFAN 8 Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita/Lica Daniela 100 100 200 calificat direct (A)
18 DUMITRU ALEXANDRU DANIEL 8 Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita 100 100 200 calificat Clasament National (CN)
19 SĂNDULESCU ALEXANDRU NICOLAE 8 COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" PLOIESTI LICA DANIELA 82 100 182 calificat Clasament National (CN)
20 BRĂGUTĂ MIRCEA EDUARD 8 Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita 88 69 157 calificat Clasament National (CN)
21 BOCAN SABIN ANDREI 8 Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita 35 73 108 calificat Clasament National (CN)
22 DONTU ALEX MIHAI 8 Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita 10 94 104 calificat Clasament National (CN)
23 RUSE PETRU 8 Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita 76 15 91 calificat Clasament National (CN)
24 Veleat Valentina 8 Colegiul National ”Nichita Stănescu”, Ploiesti Năstase LuminiTa 40 49 89 calificat Clasament National (CN)
25 TABĂRĂ ANDREI CRISTIAN 8 Colegiul National ”Mihai Viteazul” Ploiesti Ripeanu Luminita 73 15 88 calificat Clasament National (CN)

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro