home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov  
Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati  
Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti  
Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sectorul_1   Sectorul_2   Sectorul_3  
Sectorul_4   Sectorul_5   Sectorul_6   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea  
Vaslui   Vrancea  


LICEU

Lotul judetului Satu-Mare are urmatoarea componenta

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 P3 Total
1 Uzum Răzvan Viorel 9 Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Șandor Nicoleta 100 100 55 255 calificat direct (A)
2 Éles Júlia 9 Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba 65 100 12 177 calificat Clasament National (CN)
3 Coroian David Nicolae 10 Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Șandor Nicoleta, Durla Elenita 33 100 100 233 calificat direct (A)
4 Kiss Krisztián 10 Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Bálint Zsuzsa, Demeter Csaba 10 50 100 160 calificat Clasament National (CN)
5 Lieb Hanna 11 Colegiul Naţional "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba, Pătcaș Csaba 100 69 36 205 calificat direct (A)
6 Ciocotișan Raul Cosmin 12 Liceul Teoretic Carei Laslo Ion 100 10 10 120 calificat direct (A)


GIMNAZIU

Lotul judetului Satu-Mare are urmatoarea componenta:

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Caracioni Octavian Luca 6 Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Surducan Liana, Șandor Nicoleta, Vida Felicia 70 50 120 calificat direct (A)
2 Boitor Teofil 6 Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Surducan Liana, Șandor Nicoleta, Vida Felicia 50 45 95 calificat Clasament National (CN)
3 Silaghi Vlad Andrei 6 Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Surducan Liana, Șandor Nicoleta, Vida Felicia 50 40 90 calificat Clasament National (CN)
4 Șandor Tudor Karmin 8 Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare / Centrul Județean de Excelență Satu Mare Sabou Rita 40 76 116 calificat direct (A)

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro