home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov  
Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati  
Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti  
Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sectorul_1   Sectorul_2   Sectorul_3  
Sectorul_4   Sectorul_5   Sectorul_6   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea  
Vaslui   Vrancea  


LICEU

Lotul judetului Suceava are urmatoarea componenta

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 P3 Total
1 DUMITRESCUL EDUARD VALENTIN 9 Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel 60 96 50 206 calificat direct (A)
2 ȚEBREAN ANDREEA 9 Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Marcu Ovidiu, Marcu Daniela 30 88 35 153 calificat Clasament National (CN)
3 BORGOVAN ALEXANDRU 9 Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Șestac Suzana,Bereholschi Paul 15 100 30 145 calificat Clasament National (CN)
4 RUSU BOGDAN 9 Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pînzaru Liviu-Vasile 10 100 12 122 calificat Clasament National (CN)
5 TURTUREAN DAVID CORNELIU 10 Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel 47 95 28 170 calificat direct (A)
6 CIBOTARIU ANDREI 10 Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pînzaru Liviu-Vasile 17 71 55 143 calificat Clasament National (CN)
7 BODNARIU NICOLAE MATEI 10 Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Brădățan Claudița – Dorina, Popa Carmen Teodora 10 50 82 142 calificat Clasament National (CN)
8 TODAȘCĂ DANIEL 11 Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Petrișor Adrian, Costineanu Veronica Raluca 100 56 60 216 calificat direct (A)
9 PAULIUC EDUARD TIMOTEI 11 Liceul Teoretic Filadelfia, Suceava Ștefănescu Narcisa Daniela, Hrișcă Silvia Steluța, Țifui Alexandru 100 23 49 172 calificat Clasament National (CN)
10 ȚIFUI IOAN ALEXANDRU 12 Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu 84 100 100 284 calificat direct (A)
11 HORODINCĂ MIHAI 12 C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Coajă Gabriela 54 69 96 219 calificat Clasament National (CN)
12 CĂRARE CLAUDIU 12 C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Coajă Gabriela, Pînzaru Liviu-Vasile 42 23 100 165 calificat Clasament National (CN)


GIMNAZIU

Lotul judetului Suceava are urmatoarea componenta:

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 BĂRÎLĂ ȘTEFANA 6 Școala Gimnazială Nr. 3 Suceava Petrovici Daniela, Ildeghez Mihaela 30 75 105 calificat direct (A)
2 CHIRIAC ALEX 6 C.T.„M. Băcescu” Fălticeni Murărescu Simona Maricica, Acatrinei Vasiliu Cristinel 50 50 100 calificat Clasament National (CN)
3 CHERTES ANDREI 6 Școala Gimnazială Nr. 3 Suceava Petrovici Daniela, Ildeghez Mihaela 45 40 85 calificat Clasament National (CN)
4 MOCREI BOGDAN 7 Școala Gimnazială Nr. 3 Suceava Petrovici Daniela, Pînzaru Liviu-Vasile 10 100 110 calificat direct (A)
5 ISPIR ALEXANDRU 7 Școala Gimnazială „Bogdan Vodă” C-lung Măgurean Marius, Hreciuc Elena 70 10 80 calificat Clasament National (CN)
6 ROMAS ȘTEFAN- SEBASTIAN 8 Palatul Copiilor Suceava Șoiman Stefania, Freitag Gabriela, Ildegez Mihaela, Pînzaru Liviu-Vasile 63 70 133 calificat direct (A)
7 DOMUNCO ȘTEFAN 8 Școala Gimnazială Nr. 3 Suceava Petrovici Daniela, Pînzaru Liviu-Vasile 100 10 110 calificat Clasament National (CN)

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro