home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov  
Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati  
Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti  
Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sectorul_1   Sectorul_2   Sectorul_3  
Sectorul_4   Sectorul_5   Sectorul_6   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea  
Vaslui   Vrancea  


LICEU

Lotul judetului Timis are urmatoarea componenta

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 P3 Total
1 Draganescu Ioana 10 Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Mafteiu-Scai Emanuela 33 50 100 183 calificat direct (A)
2 Moga Marius-Ioan 10 Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Keresztes Luminita, Rosu Ovidiu 10 50 100 160 calificat Clasament National (CN)
3 Lupulescu Vlad 11 Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu 96 23 100 219 calificat direct (A)
4 Plavat Vlad 11 Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Carnat Cristiana, Junea Sanda 100 70 27 197 calificat Clasament National (CN)
5 Pescaru Andrei 11 Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Lupse-Turpan Mircea, Fiat Oana 100 73 14 187 calificat Clasament National (CN)
6 Dragomirescu Liviu 12 Colegiul National C.D.Loga Timisoara Boar Renata-Graziela 100 30 49 179 calificat direct (A)
7 Ciuleanu Vlad-Mihai 12 Colegiul National C.D.Loga Timisoara Terovan Diana / Boar Renata-Graziela 100 41 27 168 calificat Clasament National (CN)


GIMNAZIU

Lotul judetului Timis are urmatoarea componenta:

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Seracovanu Edward-Christian 6 Liceul Teoretic Coriolan Brediceanu Lugoj/Clubul Copiilor Lugoj Dejica Ramona/ Vida Cristian 35 50 85 calificat direct (A)
2 Dumitrascu Stefan-Alexandru 6 Liceul Teoretic William Shakespeare Timisoara Centru de excelenta prof. Cristina Iordaiche 40 40 80 calificat Clasament National (CN)
3 Soporan Paul 7 Scoala Gimnaziala Nr.30 Timisoara Boar Renata-Graziela, Ruset Ovidiu, Dolanga Luminita, Vasiliu Ileana 80 10 90 calificat direct (A)
4 Pintea Vlad-Cristian 8 Colegiul National C.D.Loga Timisoara Boar Renata-Graziela 100 100 200 calificat direct (A)
5 Agafitei Razvan 8 Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara / Palatul Copiilor Timisoara Centru de excelenta / Tirziu Mircea 97 10 107 calificat Clasament National (CN)
6 Szasz David 8 Liceul Teoretic Bela Bartok Timisoara Centru de excelenta prof.Simulescu Adriana 10 88 98 calificat Clasament National (CN)

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro