home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov  
Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati  
Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti  
Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sectorul_1   Sectorul_2   Sectorul_3  
Sectorul_4   Sectorul_5   Sectorul_6   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea  
Vaslui   Vrancea  


LICEU

Lotul judetului Valcea are urmatoarea componenta

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 P3 Total
1 Deaconescu Sabin Mario 9 Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Haller Antonia, Mlisan Mirela 10 100 20 130 calificat direct (A)
2 Oprea Mihai Adrian 10 Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Dumitrescu Ovidiu 65 44 100 209 calificat direct (A)
3 Dimitriu Andrei Dragos 10 Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Dumitrescu Ovidiu 60 50 64 174 calificat Clasament National (CN)
4 Gheorghe Marius Catalin 10 Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Dumitrescu Ovidiu 10 50 100 160 calificat Clasament National (CN)
5 Unguroiu Victor-Stefan 10 Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Farcasanu Antoanela, Loghin Malina 10 44 100 154 calificat Clasament National (CN)
6 Ursarescu Alexandru Marian 10 Colegiul National "Alexandru Lahovari" Ramnicu Valcea Cataraga Stefania Issabella 10 50 82 142 calificat Clasament National (CN)
7 Anghelina Ion-Marian 11 Colegiul National "Gib Mihaescu" Dragasani Patru Laurentiu 100 74 100 274 calificat direct (A)
8 Birtoiu Alexandru-Vasile 11 Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Loghin Malina, Arisanu Ana Maria, Magureanu Livia 84 100 10 194 calificat Clasament National (CN)
9 Buta Gabriel Sebastian 11 Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Dumitrescu Ovidiu - Mihail 100 23 40 163 calificat Clasament National (CN)
10 Oprescu Teodor-Gabriel 11 Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Loghin Malina, Arisanu Ana Maria, Badea Adrian Catalin 63 69 31 163 calificat Clasament National (CN)
11 Kapros Ana 12 Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana-Maria, Haller Antonia 84 100 44 228 calificat direct (A)


GIMNAZIU

Lotul judetului Valcea are urmatoarea componenta:

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Dobre Darius-Adrian 5 Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta 36 100 136 calificat direct (A)
2 Apostol Anisia Maria 7 Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta 70 10 80 calificat direct (A)
3 Voica Stefan Alexandru 8 Scoala Gimnaziala "Take Ionescu" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela 20 88 108 calificat direct (A)

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro