home ONI 2019 ONIGim 2019 oji2019 InfONline 2019  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene Calificati (A) Calificati (CN)


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov  
Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati  
Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti  
Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sectorul_1   Sectorul_2   Sectorul_3  
Sectorul_4   Sectorul_5   Sectorul_6   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea  
Vaslui   Vrancea  


LICEU

Lotul judetului Vaslui are urmatoarea componenta

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 P3 Total
1 Alexandru Norina Stefania 9 Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Florica Ciurescu 60 96 32 188 calificat direct (A)
2 Mihalcea Alexandru 9 Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu, Mindrescu Andu 40 80 14 134 calificat Clasament National (CN)
3 Bogos Andrei 9 Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Florica Ciurescu 65 42 20 127 calificat Clasament National (CN)
4 Sava Constantin Alin 10 Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu 80 47 100 227 calificat direct (A)
5 Aliciuc Alexandru Gabriel 10 Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Vlad Nicu 40 100 73 213 calificat Clasament National (CN)
6 Trifan Robert 10 Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu, Mircea Trifan 10 100 100 210 calificat Clasament National (CN)
7 Diaconescu Teodora Cosmina 10 Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Vlad Nicu 40 47 100 187 calificat Clasament National (CN)
8 Micu Tudor 10 Colegiul National Gh.R.Codreanu Barlad Gradinaru Ion 10 50 82 142 calificat Clasament National (CN)
9 Filipescu Radu 11 Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Florica Ciurescu 80 69 53 202 calificat direct (A)
10 Mititelu Teodor 11 Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Florica Ciurescu 98 56 19 173 calificat Clasament National (CN)
11 Isac Lucian 11 Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu, Catalin Ciocan 100 13 49 162 calificat Clasament National (CN)
12 Luca Silviu Catalin 12 Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Dan Pracsiu 100 69 18 187 calificat direct (A)
13 Ganea Antonio 12 Colegiul National Gh.R.Codreanu Barlad Vlad Giurcanu 84 69 27 180 calificat Clasament National (CN)


GIMNAZIU

Lotul judetului Vaslui are urmatoarea componenta:

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Angheluta Diana 6 Scoala Gimnaziala G. Tutoveanu Barlad Florica Ciurescu, Vlad Nicu, Dan Pracsiu 40 40 80 calificat direct (A)
2 Toma Ionut Cristian 7 Scoala Constantin Parfene Vaslui Dan Pracsiu 70 10 80 calificat direct (A)
3 Pagu Tudor Stefan 8 Colegiul National Gh.R.Codreanu Barlad Vlad Giurcanu, Dan Pracsiu 100 100 200 calificat direct (A)

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro