Acest site este aici din ratiuni istorice (sa ramana site-ul ptr eternitate :) ).
Baza de date ca si site-ul de la adresa reala au fost pierdute. Vom sa recuperam cate ceva, dar pana una alta, asta este.
Login: Parola:

Observatie: lista nu este completa, si nici finala.

Presedinte executiv: Dana Vladoiu Ministerul Educatiei si Cercetarii
 
Vicepresedinti: Doru Popescu Anastasiu Colegiul National "Radu Greceanu" Slatina Gimnaziu
Marinel Serban Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi Clasa a IX-a
Maria Nita Colegiul National "Emanuil Gojdu" Oradea clasa a X-a
Emanuela Cerchez Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi clasele XI-XII
Emil Onea ISJ Vrancea ONI by Net
 
Gimnaziu Doru Popescu Anastasiu Colegiul National "Radu Greceanu" Slatina
Dana Vladoiu Ministerul Educatiei si Cercetarii
Dan Grigoriu Colegiul National "Tudor Vianu" Bucuresti
Adrian Nita Colegiul National "Emanuil Gojdu" Oradea
Cristina Barbieru Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Timisoara
Maria Nita Colegiul National "Emanuil Gojdu" Oradea
Roxana Tîmplaru ISJ Dolj
Colin Liliana Focsani
Paula Copacel Bucuresti
 
ONI by NET Emil Onea ISJ Vrancea
Octavian Costache student Universitatea Politehnica Bucuresti
Irina Dumitrascu student Universitatea Politehnica Bucuresti
Liviu Vâlsan student Facultatea de Automatica, Electronica si Calculatoare Craiova
 
Clasa a IX-a Marinel Serban Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi
Dan Grigoriu Colegiul National "Tudor Vianu" Bucuresti
Adrian Nita Colegiul National "Emanuil Gojdu" Oradea
Ovidiu Domsa Universitatea 1 Decembrie Alba Iulia
Florentina Mocrienco Colegiul National Cantemir-Voda Bucuresti
Bogdan Batog student Universitatea Politehnica Bucuresti
 
Clasa a X-a Maria Nita Colegiul National "Emanuil Gojdu" Oradea
Roxana Tîmplaru ISJ Dolj
Rodica Pintea SNEE Bucuresti
Stelian Ciurea Universitatea "Lucian Blaga" Sibiu
Cristina Barbieru Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Timisoara
Mihai Stroe student Universitatea Politehnica Bucuresti
 
Clasele XI-XII Emanuela Cerchez Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi
Doru Popescu Anastasiu Colegiul National "Radu Greceanu" Slatina
Mot Nistor Colegiul National "Nicolae Balcescu" Braila
Mugurel Andreica student Universitatea Politehnica Bucuresti
Marius Andrei student Universitatea Politehnica Bucuresti
Daniel Dumitran student Universitatea Politehnica Bucuresti
 
Comisie Baraj Emanuela Cerchez Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi
Rodica Pintea SNEE Bucuresti
Mot Nistor Colegiul National "Nicolae Balcescu" Braila
Marinel Serban Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi
Stelian Ciurea Universitatea "Lucian Blaga" Sibiu
Mugurel Andreica student Universitatea Politehnica Bucuresti
Marius Andrei student Universitatea Politehnica Bucuresti
Daniel Dumitran student Universitatea Politehnica Bucuresti
Mihai Stroe student Universitatea Politehnica Bucuresti
Bogdan Batog student Universitatea Politehnica Bucuresti

contact organizatori : emil@lufo.ro realizatori web : vivi, irina