home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2007.03.19 - au fost postate rezultatele finale la OJI 2007 gimnaziu.

2007.02.27 - a fost postat regulamentul privind desfasurarea Olimpiadei de Informatica

2007.02.26 - Adresa MEdC privind desfasurarea OJI 2007

2007.02.15 - Comisia Centrala de Organizare si evaluare Olimp. de Informatica 2007

2007.02.15 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2007

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 9-a, judetul Suceava

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1AcatrineiCameliaC.N."Stefan cel Mare " SUCEAVAVlad Giorgie /Marcu Ovidiu
2AileneiMinucaColegiul Economic "Dimitrie Cantemir"Marcu Daniela /Hrisca Steluta
3AoneiBogdanCN. De Informatica "Spiru Haret" SuceavaCojocariu Maria
4ApetreiVladC.N. Petru Rares SuceavaNarcisa Stefanescu
5ArionAlinColegiul National "Nicu Gane" FalticeniIlincai Florin si Bodnariu Mariana
6BacerAndreiLiceul Teoretic "Ion Luca" Vatra DorneiSestac Suzana
7BalautaBogdanC.N. Petru Rares SuceavaMihail Erhan
8BerenghiaStefanaColegiul National Dragos VodaBuzgan P
9BlesneagIonutC.N. Petru Rares SuceavaNarcisa Stefanescu
10BoresPaulC.N. Petru Rares SuceavaNarcisa Stefanescu
11BraescuTeodorC.N."E.Hurmuzachi" RadautiAntoneta Lazarescu
12CaciurCristinaC.N. Petru Rares SuceavaMarius Ududec
13CernodoleaIoanaC.N."Stefan cel Mare " SUCEAVAVlad Giorgie /Marcu Ovidiu
14CiobotarLucaC.N."E.Hurmuzachi" RadautiAntoneta Lazarescu
15CoceanAlexandruColegiul National "Nicu Gane" FalticeniIlincai Florin
16ColominschiAlexandraCN. De Informatica "Spiru Haret" SuceavaCojocariu Maria
17CosovanAdelaC.N. Petru Rares SuceavaNarcisa Stefanescu
18CraciunOvidiuC.N."Stefan cel Mare " SUCEAVAVatamanescu Nicolaie
19CretuIulianC.N."Stefan cel Mare " SUCEAVAVlad Giorgie /Marcu Ovidiu
20DaniletBiancaCN. De Informatica "Spiru Haret" SuceavaStrugariu Adriana
21FarmatuStefanC.M.L. "Stefan cel Mare" Campulung MoldovenescIonescu Gabriela
22FodorStefanC.N."Stefan cel Mare " SUCEAVAPetrisor Adrian
23GherasimDanielCN. De Informatica "Spiru Haret" SuceavaDitu Garofita
24GramadaMihaiC.N. Petru Rares SuceavaNarcisa Stefanescu
25HutanuEvelinaColegiul Economic "Dimitrie Cantemir"Marcu Daniela /Hrisca Steluta
26LazareanuVladC.N. Petru Rares SuceavaMarius Ududec
27LupuGeorgeCN. De Informatica "Spiru Haret" SuceavaCojocariu M, Freitag G
28MaximGeorgianaCN. De Informatica "Spiru Haret" SuceavaCojocariu M, Freitag G
29MorosanMihailC.N. Petru Rares SuceavaMihail Erhan
30MoscaliucAdrianC.N."Mihai Eminescu" SuceavaStefanescu Narcisa
31NamuleacLucianC.N."Stefan cel Mare " SUCEAVAHatmanu Mihaela /Vatamanescu N.
32OtrocolVladC.N. Petru Rares SuceavaNarcisa Stefanescu
33PatachiStefanC.N. Petru Rares SuceavaNarcisa Stefanescu
34PoenaruMihaiC.M.L. "Stefan cel Mare" Campulung MoldovenescMagurean Marius
35RaescuAlexandruC.M.L. "Stefan cel Mare" Campulung MoldovenescIonescu Gabriela
36SavcaInaColegiul Economic "Dimitrie Cantemir"Marcu Daniela /Hrisca Steluta
37SburleaIrinaColegiul National "Nicu Gane" FalticeniIlincai Florin
38SburleaLucianC.N."Stefan cel Mare " SUCEAVAVlad Giorgie /Marcu Ovidiu
39SoltuzuMarcuCN. De Informatica "Spiru Haret" SuceavaDitu Garofita
40SorodocIonutC.N."Stefan cel Mare " SUCEAVAVlad Giorgie /Marcu Ovidiu
41StrutCiprianC.N."Mihai Eminescu" SuceavaStefanescu Narcisa
42TabarceaDanielC.N."Stefan cel Mare " SUCEAVAVlad Giorgie /Marcu Ovidiu
43TiperciucVasileC.N."Stefan cel Mare " SUCEAVAPetrisor Adrian
44UngureanuSerbanC.N."Stefan cel Mare " SUCEAVAHatmanu Mihaela /Vatamanescu N.
45UrsaciucCalinscoala Crestina FiladelfiaBuliga Tiberiu
46ZbrancaLorinC.M.L. "Stefan cel Mare" Campulung MoldovenescMagurean Marius


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info