home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Alba

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 METES ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "I.M.Clain" - BLAJ GHITA ROMANTA / DEHELEAN OVIDIU 0 30 30 calificat
2 ADAM TEODORA COLEGIUL NATIONAL "Lucian Blaga" - SEBES LEBADA MONICA 18 0 18
3 BEC BOGDAN VIOREL COLEGIUL NATIONAL "Avram Iancu" - CAMPENI BERINDEIE ELENA 18 0 18 calificat
4 BERIAN GRATIAN COLEGIUL NATIONAL "David Prodan" - CUGIR FURDUI CALIN 18 0 18
5 ITU VLAD VASILE COLEGIUL NATIONAL "H.C.C." - ALBA IULIA MURESAN LAURA 18 0 18
6 OARA PETRU COLEGIUL NATIONAL \"Titu Maiorescu\" - AIUD GROZA SORIN 18 0 18
7 SCOARTA DANIEL COLEGIUL NATIONAL "Titu Maiorescu" - AIUD GROZA SORIN 18 0 18
8 STANCIU ADELA COLEGIUL NATIONAL "Titu Maiorescu" - AIUD GROZA SORIN 18 0 18
9 HULEA DAN CORNEL COLEGIUL NATIONAL "H.C.C." - ALBA IULIA MURESAN LAURA 12 0 12
10 SARB BOGDAN COLEGIUL TEHNIC "Apulum" - ALBA IULIA TOMA SORIN 12 0 12
11 LODOABA MIHAI COLEGIUL NATIONAL "H.C.C." - ALBA IULIA PALCU CARMEN 0 10 10
12 BRUDAN FLORIN COLEGIUL MILITAR "Mihai Viteazul" - ALBA IULIA FLOREA MIHAELA 0 0 0
13 DIDA BOGDAN ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "H.C.C." - ALBA IULIA MURESAN LAURA/PALCU CARMEN 0 0 0
14 ELES ROBERT COLEGIUL TEHNIC - AIUD CAPALNA LUCIAN 0 0 0
15 MITU FLORIN COLEGIUL NATIONAL "Avram Iancu" - CAMPENI BERINDEIE ELENA 0 0 0
16 NANDREAN CRISTIAN LICEUL TEORETIC "Petru Maior" - OCNA MURES CORPODEAN VASILE 0 0 0
17 NUC ANDREI LICEUL TEORETIC "Petru Maior" - OCNA MURES CORPODEAN VASILE 0 0 0
18 OLARU ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "David Prodan" - CUGIR FURDUI CALIN 0 0 0
19 PACURARIU CORA COLEGIUL NATIONAL "I.M.Clain" - BLAJ GHITA ROMANTA 0 0 0
20 PRECUPAS RAZVAN COLEGIUL NATIONAL "Lucian Blaga" - SEBES LEBADA MONICA 0 0 0
21 SZEKELY DANIEL COLEGIUL TEHNIC - AIUD CAPALNA LUCIAN 0 0 0
22 TODEA CATALIN COLEGIUL NATIONAL "Titu Maiorescu" - AIUD GROZA SORIN 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info