home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Arges

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Stroe Marius-Laurentiu Colegiul National "I.C.Bratianu" Cosmin Alexandru, Cristea Marin 60 30 90 calificat
2 Stefan-Dobrin Cosmin Colegiul National "I.C.Bratianu" Cosmin Alexandru, Cristea Marin 10 30 40
3 Sorici Vlad Colegiul National "I.C.Bratianu" Voica Nicoleta, Nedelea Otilia 0 25 25 calificat
4 Lipan Andrei CNDG Tatulea Maria 20 0 20
5 Savu Razvan Colegiul National "I.C.Bratianu" Cosmin Alexandru, Cristea Marin 20 0 20 calificat
6 Andrei Casian CNL Zinca Golescu Constantinescu Cristina/ Gheordunescu Gratieala 10 5 15
7 Dbrescu Adrian CNDG Tatulea Maria 10 0 10
8 DINESCU STEFAN CNLAO NICULA SIMONA 10 0 10
9 Guta Ovidiu CNL Zinca Golescu Constantinescu Cristina/ Gheordunescu Gratieala 10 0 10
10 LACUREANU DRAGOS CNVV IANA ILIE,MAZILESCU GEORGE 10 0 10
11 Stoica Catalina CNDG Tatulea Maria 10 0 10
12 Tomescu-Nicolescu Alin Colegiul National "I.C.Bratianu" Zidaru Laurentiu 10 0 10
13 Voiculescu Rafaela Colegiul National "I.C.Bratianu" Cosmin Alexandru, Cristea Marin 10 0 10
14 Zabava Dragos Colegiul National "I.C.Bratianu" Voica Nicoleta, Nedelea Otilia 10 0 10
15 POPESCU ADRIAN CNLAO BOLD MARINA 0 5 5
16 Andrici Mihail Colegiul National "I.C.Bratianu" Voica Nicoleta, Nedelea Otilia 0 0 0
17 Balalau Oana CNDG Tatulea Maria 0 0 0
18 Balasoiu Alexandra Colegiul National "I.C.Bratianu" Cosmin Alexandru, Cristea Marin 0 0 0
19 CIOBANU ANDREI CNVV GOBEJ ADRIAN, MAZILESCU G 0 0 0
20 Croitoru Andrei CNDG Tatulea Maria 0 0 0
21 EREMIE BOGDAN CNLAO VOROVENCI DANIEL 0 0 0
22 Istrate Ioan Colegiul National "I.C.Bratianu" Cosmin Alexandru, Cristea Marin 0 0 0
23 Lita Adrian CNL Zinca Golescu Constantinescu Cristina/ Gheordunescu Gratieala 0 0 0
24 MAXIM TIBERIU CNLAO BOLD MARINA 0 0 0
25 NITOIU CRISTIAN CNVV GOBEJ ADRIAN, MAZILESCU G 0 0 0
26 Pascariu Cristian Liceul teoretic "Ion Barbu" Bratu Luiza si Voica Adrian 0
27 Pavel Anca CNL Zinca Golescu Oprea Adriana 0
28 Stancu Alexandru Colegiul National "I.C.Bratianu" Voica Nicoleta, Nedelea Otilia 0 0 0
29 Valvoiu Vasile-Cornel CNL Zinca Golescu Constantinescu Cristina/ Gheordunescu Gratieala 0 0 0
30 Vladuta Ana Colegiul National "I.C.Bratianu" Voica Nicoleta, Nedelea Otilia 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info