home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Braila

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Bou Marian Cătălin Colegiul Naţional "N.Bălcescu" Moţ Nistor 0 54 54 calificat
2 Bulimar Eliza Colegiul Naţional "N.Bălcescu" Moţ Nistor 0 34 34
3 Soare Bogdan Colegiul Naţional "N.Bălcescu" Moţ Nistor 0 30 30
4 Mustata Florentina Colegiul National "Gh.M.Murgoci" Prus Paul 10 18 28 calificat
5 Botan Andra Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" Doroftei Simona 10 9 19
6 Burghelea Alexandru Colegiul Naţional "N.Bălcescu" Moţ Nistor 10 9 19
7 Ciocan Cristina Mihaela Colegiul Naţional "N.Bălcescu" Moţ Nistor 0 0 0
8 Coconcea Mihai Colegiul Naţional "N.Bălcescu" Moţ Nistor 0 0 0
9 Dauceanu Alexandra Liceul Teoretic "Panait Cerna" Filimon Natalia 0 0 0
10 Găină Andrei Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" Doroftei Simona 0 0 0
11 Giuglea Laurentiu Liceul Teoretic ,,Mihail Sebastian" Calu Liliana 0 0 0
12 Gurgu Bogdan Colegiul Naţional "N.Bălcescu" Moţ Nistor 0 0 0
13 Ionescu Eduard Liceul Teoretic ,,Mihail Sebastian" Calu Liliana 0 0 0
14 Iosifescu George Alex. Colegiul Naţional "N.Bălcescu" Mortu Florica 0 0 0
15 Miron Alin Colegiul National "Gh.M.Murgoci" Prus Paul 0 0 0
16 Moise Leonard Colegiul National "Gh.M.Murgoci" Caprariu Alina 0 0 0
17 Neacsu Dan Liceul Teoretic ,,Mihail Sebastian" Calu Liliana Slavu Mihaela 0 0 0
18 Oprea Adriana Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" Doroftei Simona 0 0 0
19 Palade Andrei Colegiul Naţional "N.Bălcescu" Moţ Nistor 0 0 0
20 Procopciuc Ghenadi Liceul Pedagogic "D.P.Perpessicius" Dragan Silvia 0 0 0
21 Sidorof Alexandra Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" Doroftei Simona 0 0 0
22 Stoian Ramona Colegiul National "Gh.M.Murgoci" Prus Paul 0 0 0
23 Vatra Alexandru Colegiul National "Gh.M.Murgoci" Prus Paul 0 0 0
24 Zavoianu Alexandru Colegiul National "Gh.M.Murgoci" Prus Paul 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info