home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Brasov

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 KEREKES Felix Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Mailat Emilia 60 75 135 calificat
2 MOGA Florian Colegiul National \"Andrei Saguna\" Modrisan Adrian 100 30 130 calificat
3 MIRESTEAN Andrei Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Popa Milena 70 15 85 calificat
4 BOERIU Bianca Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Nitulescu Laura 20 15 35
5 ISTRATI Niculina Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Porumb Daniela,Comstantin Mihaela 0 20 20
6 LUNGOCIU Corneliu Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Nitulescu Laura 20 0 20
7 DITESCU Silviu Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Nitulescu Laura 10 5 15
8 BARCUTEAN Zeno Colegiul National "Radu Negru" Fagaras Suciu Daniela 10 0 10
9 JURA Petru Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Porumb Daniela 10 0 10
10 ARDELEAN Cristian-Viktor Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Serban Manuela 0 0 0
11 BLANARU Anca Adina Colegiul National "Andrei Saguna" 0 0 0
12 CIOCAN Nicolae Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Mailat Emilia 0 0 0
13 CRET'U Catalin Liceul "Andrei Muresanu" 0 0 0
14 DANILA Bogdan Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Nitulescu Laura 0
15 DEZSO Szilard Colegiul National "Aprily Lajos" 0 0 0
16 GHIZDAVU Anca Colegiul National "Radu Negru" Fagaras Trif Claudia 0 0 0
17 MARINESCU Alexandra Colegiul National "Andrei Saguna" 0
18 MITROI Ovidiu Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Porumb Daniela 0 0 0
19 MOCANU Vlad Liceul "Nicolae Titulescu" Cârjean Costic? 0
20 STANCU Mihai Colegiul Tehnic " Dr. Al Barbat" Victoria Dragomir Ana 0 0 0
21 TAMAS Csaba Otto Colegiul National "Aprily Lajos" 0
22 UNGUREANU Victor Iuliu Liceul "Johannes Honterus" Florian Maria 0 0 0
23 URSOIU Ioan Liceul Teoretic "I.C.Dragusanu", Victoria Popovici Cristina 0 0 0
24 VASVARI Raul Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Mailat Emilia 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info