home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Iasi

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Tudose Vlad Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi Emanuela Cerchez, Marinel Serban 100 0 100 calificat
2 Manea Vlad Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi Emanuela Cerchez, Marinel Serban 60 30 90 calificat
3 Florea Alexandru Colegiul "C. Negruzzi" Miron Lucia 20 65 85 calificat
4 Bucuresteanu Andrei Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi Ivasc Cornelia 0 25 25
5 Ionescu Cristina Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi Emanuela Cerchez, Marinel Serban 0 25 25
6 Ciocan Marius Colegiul National "Emil Racovita" Pavel Gabriela 20 0 20
7 Lupovici Alexandru Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi Emanuela Cerchez, Marinel Serban 10 0 10
8 Oprea Stefan Colegiul "C. Negruzzi" Miron Lucia, Hadimbu Stelian 10 0 10
9 Raducanu Dragos Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi Emanuela Cerchez, Marinel Serban 10 0 10
10 Suica Matei Liceul Teoretic "M.Costin" Iasi Butnarasu O 10 0 10
11 Chirila Tudor Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi Emanuela Cerchez, Marinel Serban 0 5 5
12 Mastaleru Rafael Colegiul National "Emil Racovita" Ursache Mihai 0 5 5
13 Badea Corina-Elena Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi Maftei Ionel, Pantiru Mariana 0 0 0
14 Balanuta Lucian Colegiul National Sandu Gheorghe 0 0 0
15 Petraru Andrei Liceul Teoretic "Dimitrie Cantemir" Uriciuc Anca 0 0 0
16 Petrescu Cristian Colegiul National "Emil Racovita" Ursache Mihai 0 0 0
17 Rusu Alexandra Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi Emanuela Cerchez, Marinel Serban 0 0 0
18 Teslarasu Bogdan Colegiul National \"Emil Racovita\" Pavel Gabriela 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info