home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Neamt

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Asandei Radu Colegiul Naţional de Informatică Piatra-Neamţ Ungureanu Florentina 0 30 30 calificat
2 Ungureanu Andrada Colegiul Naţional de Informatică Piatra-Neamţ Ungureanu Florentina 0 18 18
3 Cebere Bogdan Colegiul Naţional "Ştefan cel Mare" Tārgu Neamţ Radu Dragoş 0 15 15
4 Gherasim Bianca Colegiul Naţional de Informatică Piatra-Neamţ Manolache Gheorghe 0 6 6
5 Atudorei Valentina-Doiniţa Colegiul Naţional "Ştefan cel Mare" Tārgu Neamţ Radu Dragoş 0 0 0
6 Căciuleanu Emil Liceul Pedagogic "Gh. Asachi" Piatra-Neamţ Ciangu Sandu 0 0 0
7 Cojocaru Andrei Colegiul Naţional de Informatică Piatra-Neamţ Diaconu Vasile 0 0 0
8 Cordoneanu Daniel Colegiul Naţional "Petru Rareş" Piatra-Neamţ Olaru Liviu-Constantin 0 0 0
9 Diaconescu Daniel Colegiul Naţional de Informatică Piatra-Neamţ Diaconu Vasile 0 0 0
10 Durican Gabriel Colegiul Naţional "Petru Rareş" Piatra-Neamţ Olaru Liviu-Constantin 0 0 0
11 Focşa Iulian Colegiul Naţional de Informatică Piatra-Neamţ Andone Elena 0 0 0
12 Genes Octavian Colegiul Naţional "Roman-Vodă" Roman Moldovanu Florin 0 0 0
13 Ionel Bogdan Colegiul Naţional de Informatică Piatra-Neamţ Diaconu Vasile 0 0 0
14 Perju Viorel Liceul Pedagogic "Gh. Asachi" Piatra-Neamţ Ciangu Sandu 0 0 0
15 Rusu Andrei Colegiul Naţional "Roman-Vodă" Roman Moldovanu Florin 0 0 0
16 Verdeş Andrei Colegiul Naţional de Informatică Piatra-Neamţ Manolache Gheorghe 0 0 0
17 Vernica Vlad Colegiul Naţional "Roman-Vodă" Roman Moldovanu Florin 0 0 0
18 Zaharii Eliza Colegiul Naţional "Roman-Vodă" Roman Gavril Petru Florin 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info