home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Satu-Mare

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 SUBA NANDOR Colegiul National "Kolcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba 60 10 70 calificat
2 LUTAS ANDREI Colegiul National "Ioan Slavici" Satu Mare Lokos Anamaria 10 10 20
3 LEVAI JANOS Colegiul National "Kolcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba 0 5 5
4 BARABAS SZABOLCS Colegiul National "Kolcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba 0 0 0
5 BAROGA CONSTANTIN FLORIN Colegiul National "Mihai Eminescu" Satu Mare Sandor Nicoleta 0 0 0
6 BARSAN CALIN Colegiul National "Ioan Slavici" Satu Mare Lokos Anamaria 0 0 0
7 BUZILA GABRIEL Colegiul National "Ioan Slavici" Satu Mare Lokos Anamaria 0 0 0
8 CAMPEAN CRISTIAN Colegiul National "Ioan Slavici" Satu Mare Lokos Anamaria 0 0 0
9 COTAN VLAD Colegiul National "Mihai Eminescu" Satu Mare Jurge Horea 0 0 0
10 CSIKOS TAMAS Colegiul National \"Doamna Stanca\" Satu Mare Nagy Mariana 0 0 0
11 EGELI ERIKA Liceul Teoretic Carei Gozner Robert 0 0 0
12 ERDEI TIMEA Liceul Teologic Reformat Satu Mare Kovacs Botond 0 0 0
13 GINAL ESZTER Colegiul National "Kolcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba 0 0 0
14 HORVATH ARNOLD Liceul Teologic Reformat Satu Mare Kovacs Botond 0 0 0
15 IEDERAN RAUL Colegiul National "Doamna Stanca" Satu Mare Nagy Mariana 0 0 0
16 KIRNER ERHARD Colegiul National "Ioan Slavici" Satu Mare Lokos Anamaria 0 0 0
17 MEDESAN DAN Colegiul National "Mihai Eminescu" Satu Mare Sandor Nicoleta 0 0 0
18 MEGHESAN ALEXANDRA Colegiul National "Mihai Eminescu" Satu Mare Jurge Horea 0 0 0
19 MOSONYI GYOPARKA Liceul Teoretic Carei Gozner Robert 0 0 0
20 MURESAN VLAD Colegiul National "Mihai Eminescu" Satu Mare Jurge Horea 0 0 0
21 OLAH BERNADETT Colegiul National "Ioan Slavici" Satu Mare Lokos Anamaria 0 0 0
22 PAPELLAS SZABOLCS Liceul Teologic Reformat Satu Mare Kovacs Botond 0 0 0
23 SALAJAN SABIN Colegiul National "Mihai Eminescu" Satu Mare Sandor Nicoleta 0 0 0
24 SERES DINU Colegiul National "Mihai Eminescu" Satu Mare Sandor Nicoleta 0 0 0
25 VARADI BALAZS Liceul Teologic Reformat Satu Mare Kovacs Botond 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info