home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Suceava

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Cotlet Ovidiu Scoala Crestina Filadelfia Stefanescu Narcisa 100 100 200 calificat
2 Traista Alexandru C.N."Stefan cel Mare " SUCEAVA Petrisor Adrian 80 53 133 calificat
3 Iacob Andrei Liceul Teoretic "Ion Luca" Vatra Dornei Sestac Suzana 80 6 86 calificat
4 Vintur Oxana C.N."Stefan cel Mare " SUCEAVA Marcu Ovidiu 70 15 85
5 Pahomi Cosmin Liceul Teoretic "Ion Luca" Vatra Dornei Sestac Suzana 80 0 80
6 Danea Iulian Liceul Teoretic "Ion Luca" Vatra Dornei Sestac Suzana 60 18 78
7 Andrici Ana Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Marcu Daniela /Hrisca Steluta 0 30 30
8 Besliu Bogdan C.N."Stefan cel Mare " SUCEAVA Hatmanu Mihaela /Vatamanescu N. 0 30 30
9 Dolceanu Iulian Colegiul National "Nicu Gane" Falticeni Bodnariu Mariana 0 30 30
10 Panzariu Tiberiu C.N. Petru Rares Suceava Marinela Aga 0 30 30
11 David Catalina C.N."E.Hurmuzachi" Radauti Gabriela Coaja 0 24 24
12 Ivan Roxana Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Marcu Daniela /Hrisca Steluta 0 18 18
13 Sumanariu Alexandru C.N. Petru Rares Suceava Marinela Aga 0 12 12
14 Batros Stefan C.N."Stefan cel Mare " SUCEAVA Hatmanu Mihaela /Vatamanescu N. 0 0 0
15 Buleu Marius C.N. Petru Rares Suceava Marinela Aga 0 0 0
16 Galan Iulian C.N."E.Hurmuzachi" Radauti Gabriela Coaja 0 0 0
17 Grigor Claudiu Artur CN. De Informatica "Spiru Haret" Suceava Cojocariu M, Freitag G 0 0 0
18 Grigoruta Cristina C.N. Petru Rares Suceava Marinela Aga 0 0 0
19 Luculescu Ionut C.M.L. "Stefan cel Mare" Campulung Moldovenesc Ionescu Gabriela 0 0 0
20 Slevoaca Lorena C.N. Petru Rares Suceava Marinela Aga 0 0 0
21 Sobea Stefan Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Marcu Daniela /Hrisca Steluta 0 0 0
22 Todirut Ciprian Gr. Sc. Mihai Bacescu Falticeni Murarescu Simona 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info